Blog modernedoplnky.sk

Motto: „Dizajner vie že dosiahol dokonalosti, nie keď nie je čo pridať, ale keď už niet čo odobrať.“ Antonie de Saint-Exupéry

Vešiaky
Pridané: 17.01.2014 | 3 príspevky
Znížili sme ceny nástenných dekorácií.
Pridané: 29.02.2012 | 1 príspevok
Odmeňujeme verných zákazníkov
Pridané: 15.03.2013 | 0 príspevkov
Marec mesiac knihy
Pridané: 04.03.2014 | 0 príspevkov
Doplnili sme sériu Á-TABLE od ASA Selection
Pridané: 24.04.2012 | 0 príspevkov
Vešiaky
Pridané: 17.01.2014 | 3 príspevky
Znížili sme ceny nástenných dekorácií.
Pridané: 29.02.2012 | 1 príspevok
Prinášame Vám BLOMUS
Pridané: 14.07.2011 | 0 príspevkov
Marec mesiac knihy
Pridané: 04.03.2014 | 0 príspevkov
Liečivé krásky aj u Vás doma
Pridané: 14.07.2011 | 0 príspevkov
Najnovšie články na blogu

Séria CARVE

Pridané: 18.12.2017 | 0 príspevkov

V tomto blogu Vám predstavujeme sériu CARVE od nemeckého výrobcu keramiky ASA SELECTION.

 

TreeGuard - ochrana stromov

Pridané: 02.03.2017 | 0 príspevkov

Ste vášnivý záhradkár?
Kos
íte s námahou okolo stromov, kríkov či stĺpikov oplotenia?
V tejto veci Vám pomôžeme.

Venujte minútu Vášho času tomuto krátkemu článku a v budúcnosti ušetríte hodiny pri kosení.

Predstavujeme Vám revolučnú ochranu stromov TreeGuard. Chránič stromov TreeGuard je dostupný v dvoch veľkostiach a dokáže ochrániť malú sadeničku ale aj strom až do priemeru kmeňa 305mm. Vo väčšom prevedení je samotný kruh široký až pol metra, čo je dostatočný priestor pre manipuláciu s kosačkou. Jeho hlavnou prednosťou je jednoduchá montáž, ktorú zvládne naozaj každý. Inovatívnym riešením je jednoduché prispôsobenie obruby kmeňa, ktoré zabezpečujú vylamovacie lamely. Jednoducho ich odstránite aj počas hrubnutia kmeňa. Stabilitu voči nepriaznivým vplyvom počasia  zabezpečuje 100% recyklovaný materiál s UV stabilizátormi, robustný tvar a testovaná konštrukcia.

 

 

Slovami profesionála.


S výrobkom TreeGuard sme sa pri práci prvý krát stretli v priebehu minulého roka a okamžite sme si ho obľúbili. Samozrejme na trhu sme sa stretli aj s inými formami ochrany kmeňov drevín, ale toto je ozaj geniálne riešenie, ktoré aj nám profesionálom šetrí kopu času. O to viac ma teší, že s tým prišli Slováci a navyše východniari, na čo som patrične hrdý. V minulosti sme najmä v okolí ovocných stromov osadených v priestore trávnika vymýšľali rôzne riešenia, aby sme majiteľom zjednodušili údržbu trávnatej plochy a hlavne aby sme ochránili samotné ovocné dreviny. Často sa totiž stávalo, že pri kosení krovinorezom zarezali do kmeňa stromu. Neverili by ste, ako môže poškodiť kôru mladého stromu aj náraz plechovej konštrukcie kolesovej kosačky. Každá takáto rana je potencionálne nebezpečná pre vznik ochorenia stromu. Veľa záhradkárov používa na ochranu tzv. lepivé pásiky, alebo jednoducho lep, napr.: Chemstop.  Tieto majú zabrániť najmä pohybu mravcov, ktorí po strome roznášajú vošky a tie nám následne likvidujú celú drevinu. V praxi sme sa stretli hlavne s tým, že ľudia, aby strom nepoškodili, tak pri kmeni jednoducho nepokosia. Tu nastáva ďalší problém, pretože lúčne trávy sú spravidla vyžlie a ich steblá sa k lepiacemu pásu prilepia, čím vzniká pre mravce opäť voľná cesta k nevedomej likvidácii úrody. Aj preto odporúčam TreeGuard ak jednoduchú a účinnú ochranu.

 

Marec mesiac knihy

Pridané: 04.03.2014 | 0 príspevkov

Tento marec sme si trochu zaspomínali na časy strávené v školských laviciach a veru bolo nám veselo. Určite sa pamätáte, ako práve určený nástenkár zdobil triedu citátmi a dobovými sloganmi:-) Preto sme sa zamerali na to, čo takého sa od tých čias zmenilo a čo nové nám doba ponúka v dizajne, aj keď sa hovorí, že tu sa mnoho vecí opakuje. Prinášame zopár tipov, ako si uctiť knihu:

 

Vešiaky

Pridané: 17.01.2014 | 3 príspevky

Najkrajšie vešiaky na slovenskom trhu si môžete kúpiť online iba u nás.

Ponúkame iba kvalitné vešiaky rôznych druhov a materiálov od renomovaných svetových výrobcov. Pozrite si našu pestrú ponuku.

 

Odmeňujeme verných zákazníkov

Pridané: 15.03.2013 | 0 príspevkov

Milí verní zákazníci,

rozhodli sme sa Vás odmeniť! Preto, ak nám pošlete fotografiu u nás zakúpených doplnkov vo Vašom interiéri,  či exteriéri, dáme Vám jednorázovú zľavu až 30% na všetok skladový tovar a 15% na všetok ostatný tovar.

 

Pridali sme na e-shop nové katalógy

Pridané: 11.09.2012 | 0 príspevkov

Milí priatelia,

pridali sme pre Vás na našu stánku nové katalógy 2012 značiek: ASA selection, UMBRA, PLUST collection, Leitmotiv, BLOMUS a Karlsson, ktoré si viete pozrieť na našej stránke v sekcii: "na stiahnutie".

 

Doplnili sme sériu Á-TABLE od ASA Selection

Pridané: 24.04.2012 | 0 príspevkov

Milí priaznivci,

pridali sme na eshop novinky zo série Á TABLE od nemeckého výrobcu ASA Selection.
Všetky riady sú vyrobené z extra tvrdého kostného porcelánu. Všetok riad je vhodný do umývačky riadu, mikrovlnky, mrazničky, či elektrickej rúry. Jednoduché, minimalistické, moderné a nevšedné tvary série Á TABLE vo Vás zanechajú dojem ľahkosti. Niekoľko otázok Vám zodpovieme v nasledujúcom článku.

 

Znížili sme ceny nástenných dekorácií.

Pridané: 29.02.2012 | 1 príspevok

Vážení priaznivci moderného bývania a nášho blogu:-),

veľmi nás teší, že sme mohli v tomto roku upraviť ceny všetkých nástenných dekorácií smerom nadol. Dúfajme, že to aspoň rok vydrží. Ťažko povedať, čo ovplyvnilo kanadskú spoločnosť UMBRA k tomuto kroku, ale to nás nemusí zaujímať. Hlavne že to máme lacnejšie. Jedná sa o všetky moderné nástenné dekorácie od tejto spoločnosti.

 

Liečivé krásky aj u Vás doma

Pridané: 14.07.2011 | 0 príspevkov

Nebojte sa pestovať si vlastné bylinky aj doma, či už v kuchyni na balkóne alebo terase. Ponúkame Vám zopár nápadov. Riešením môžu byť jednoduché a zároveň krásne keramické kvetináče od spoločnosti ASA selection. Tu sa nám naskytne hneď niekoľko možností. Do pozornosti Vám odporúčame sériu ASA TRATTORIA, MEMO resp. kombinované kvetináče z keramiky a morskej trávy. Niekoľko tipov ako na to nájdete aj v nasledujúcom článku.

 

Prinášame Vám BLOMUS

Pridané: 14.07.2011 | 0 príspevkov

Čo je to BLOMUS? Sú to kvalitné interiérové a exteriérové doplnky, vyrábané v Nemecku prevažne z nerezovej ocele. Inšpiráciou a fascináciou pre Blomus sa stala čistá nerezová oceľ. Nerez patrí do vyššej triedy kovov, je pevná a má úžasne čistý povrch. Redukovaný formálny jazyk výrobkov Blomus je v súlade s dosadením čistoty a sústredením sa na podstatné...

 
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
 
Tento e-shop jecertifikovaný

 

2019 © Soňa Szilasiová - zahradkarstvo - všetky práva vyhradené.
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa stránky.